KONST / Litografier / Litografi 9176496
nr 917 6496
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografi, Chagall, ej signerad, "Litograph III", motivet: 33 x 48 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:29:06
100 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall